Trendy w projektowaniu łazienki

Warto śledzić trendy

Nie można zaprzeczyć, że łazienka jest jednym z pomieszczeń, na których powinniśmy skupić się na samym wstępie, jeśli stawiamy dom lub obmyślamy remont. Z racji tego, że trendy stale się zmieniają, należy zwrócić uwagę na parę najbardziej istotnych kwestii, o jakich trzeba pamiętać podczas wyboru wyposażenia łazienkowego.

Jakie kolory są modne

Przede wszystkim istotna jest ogólna kolorystyka i dobór materiałów. Ostatnio niezwykle popularne stały się jednolite, ciemne barwy. Z pewnością będą odpowiadać one za świetny klimat pomieszczenia w połączeniu z kolorowymi umywalkami, które również w ostatnim czasie święcą triumfy popularności.

Niezawodna i funkcjonalna bateria

Należy zwrócić jednak uwagę również na kwestie funkcjonalne. Ważna będzie dobrej jakości armatura łazienkowa łowicz, która spełni wszystkie wymagania domowników. Wiele osób poleca ostatnio baterie Ferro oraz innych cenionych producentów – decydując się na ich nabycie, zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że jakość ich wykonania jest nie do przecenienia. 

Dobra wanna

Baterie Ferro to jednak nie wszystko. Kluczowe będzie także wybranie odpowiedniej wanny, o ile powierzchnia nam na to pozwala. Aktualnie największą popularnością cieszą się wanny wolnostojące, a więc takie, które bezpośrednio nie przywierają do ściany i nie wpasowują się w róg łazienki – mogą za to znaleźć miejsce na samym środku łazienki.