twoje wnętrza

Drzwi bezprzylgowe – plusy i wady

Remontując mieszkanie albo zmieniając jego wnętrze musimy zmierzyć się z alternatywnymi rozwiązaniami – drzwi przylgowe oraz drzwi bezprzylgowe w Gdańsku. Na które z nich korzystniej się zdecydować? Jak każde rozwiązanie, to również posiada indywidualne minusy oraz plusy. Zajmijmy się omówieniem każdej z tych grup.

 Plusy drzwi bezprzylgowych: 

  • Większa estetyka pomieszczeń – jak postawimy na drzwi bezprzylgowe wyeliminujemy w swoim domu nierównych kantów. Powodem jest Taki stan rzeczy wynikaw pierwszej kolejności z faktu, że takie rozwiązanie cechuje to, że zawiasy nie są widoczne po zamknięciu drzwi.
  • Oryginalna architektura – taki gatunek drzwi jest często używany w innowacyjnych wnętrzach. Po zamontowaniu prezentują się jednocześnie prosto, oraz ładnie, co stanowi ogromną wartość dla ludzi, którym zależy na tym, by wnętrze ich domu było zgodne z aktualnymi trendami.

 Minusy drzwi bezprzylgowych:

  • Cena – pierwszą i najczęściej wymienianą wadą drzwi bezprzylgowych jest duża cena. Wpływ na nią ma w pierwszej kolejności ogromnej ilości materiału, jaki trzeba użyć w trakcie montowania takich drzwi.
  • Trzeba wynająć bardzo wykfalifikowanych specjalistów – drzwi bezprzylgowe są bardzo uciążliwe w montażu. W czasie ich zakładania trzeba się wykazać wybitną dokładnością i doświadczeniem, ponieważ nawet mały fałszywy krok może później zaważyć na ich wyglądzie, a przede wszystkim stosowaniu. Ten przykład jest także bezpośrednio związany z przykładem wcześniejszym – usługi fachowców autmatycznie są związane z dużymi kosztami

 

Powiązane