twoje wnętrza

Nowoczesne i praktyczne – piękne domy i budynki od architekta

Dzisiaj przedstawiamy zrealizowane projekty pracowni Craft Project z okolic Serocka.

Budynek usługowy

Architekt przygotował budynek usługowy, który jest piętrowy. Budynek posiada duże okna, pomiędzy nimi są brązowe fragmenty, reszta budynku jest w białej barwie. Dookoła drzwi wejściowych, budynek obudowany jest szarymi płytami. Drzwi wejściowe są szklane.

Przedszkole

Przedszkole jest różnokolorowym budynkiem. Wygląda jakby składało się z 4 kawałków – jeden jest biały, dwa szare a także jeden niebieski. Jest to niewysoki obiekt, który posiada okna tylko na dole. Są one wysokie i przeszklone są prawie całe pomieszczenia. Budynek posiada części elewacji w barwie żółtej i niebieskiej.

Budynki mieszkalne

Jeden budynek mieszkalny został zbudowany z cegły i architekt zdecydował zostawić ten surowy stan. Dom ma grafitowy dach, balustradę i ramy okienne. Jest dwupiętrowy i na piętrze posiada wyjście na duży balkon, który mieści się na dachu parteru. Budynek ma ogromne okna.

Kolejny budynek mieszkalny jest w kolorze białym i ma dołączony garaż. Domek jest piętrowy i na dachu garażu został stworzony balkon z przeszkloną balustradą. Obiekt ma ciemnoszare i drewniane części.

Restauracja Złoty Okoń Serock

Restauracja Serock ma dach w kolorze czerwonym oraz jest piętrowa. Ściany budynku są beżowe a oprócz tego restauracja jest otoczona zielenią taką jak krzaki i niskie drzewka. Restauracja posiada okna z każdej strony, także takie wychodzące z dachu.

Budynek wielorodzinny

W budynku wielorodzinnym każde mieszkanie ma balkon. Sam budynek jest szary z fragmentami jasnego brązu. Balustrady przy balkonach są szklane. Blok ma parter i dwie kondygnacje oraz ma kształt litery L.

Budynki mieszkalne

Jeden z budynków mieszkalnych jest jednopoziomowy i ma białą fasadę. Obiekt posiada duże okna, które wychodzą na ogródek i dach w kolorze czerni.

Kolejny z obiektów mieszkalnych jest bardziej wymyślny. Jest piętrowy i posiada balkon. Nie jest kwadratem lub prostokątem. Ma okna na całą wysokość pokoju, dach jest w czarnym kolorze, a elewacja momentami jest jasnobrązowa, a po części są to cegły w przeróżnych odcieniach szarości. Wiele elementów jest czarnych, tak jak na przykład balustrada na balkonie.

Następny budynek mieszkalny to bliźniak, który jest dwupoziomowym domem. Posiada 2 garaże – jeden dla każdej połowy domu. Budynek jest biało-szary, elementy takie jak dachówki lub balustrada przy balkonach mają czarny kolor. Od frontu domu jest podjazd oraz drzwi, z drugiej strony duże okna tarasowe, które wychodzą na ogród.

Ostatni obiekt mieszkalny posiada część, która wygląda jak wieża i jest trochę zarośnięta przez rośliny pnące. Ta część jest w jasnych odcieniach szarości, a reszta domu czarna z brązowymi elementami. Budynek jest dwupoziomowy o nieregularnym kształcie.

Dom dla ludzi seniorów

Ostatni już budynek jest dosyć duży – wygląda trochę jak blok. Posiada parter i 3 piętra + jeszcze poddasze. Pokoje na 1, 2 i 3 piętrze mają dostęp do balkonu. Kolor tego domu to popielaty, dach jest w ciemnych odcieniach szarości. 

Powiązane