twoje wnętrza

Piwnica – jak ją urządzić?

Nie da się ukryć, że projektant wnętrz w Warszawie dokonując aranżacji piwnicy ma ciężki orzech do zgryzienia. Z całą pewnością w tym wnętrzu tkwi duży potencjał, w związku z czym warto go w pomysłowy sposób wykorzystać.

Trendy we wnętrzarstwie

To co powinno Ci przyświecać w tym, aby odnaleźć fajny pomysł na piwnicę, to urządzić ją funkcjonalnie i z pomysłem. Jeśli Twój projektant będzie miał dużo wyobraźni pomieszczenie to stanie się centrum rozrywki bądź po prostu pomoże z organizacją w domu. Piwnica pomoże Ci pozbyć się na przykład dodatkowych szaf z sypialni bądź nieużywanych sprzętów AGD, które zabierają przestrzeń w łazience. Pamiętaj również, że kluczową rolę w aranżacji piwnicy ogrywa projekt domu. Ciężko ukryć, że prawidłowy plan uwzględnia wielkość pomieszczenia w piwnicy oraz panujące w nim warunki. Ważne jest również aby piwnica była zaaranżowana zgodnie z panującymi trendami. Jednakże wybierając profesjonalnego projektanta wnętrz będziesz pewny że salon w piwnicy będzie idealnie zaaranżowany.

Jakie style we wnętrzarstwie są trendy?

Style w urządzaniu wnętrz w bieżącym roku są bardzo zróżnicowane. Na początku możemy zaobserwować, modę na styl klasyczny a także fascynację środowiskiem naturalnym, z drugiej zaś strony widoczny jest trenda na ekstrawaganckie eksplozje kolorów i kształtów. A także w bieżącym roku wraca do wnętrzarstwa moda lat 80. Obserwujemy też u projektantek fascynację Azją. Aranżacje domu, w szczególności pokojów do spania w bieżącym roku, są oparte na miękkich tapicerkach i przyjemnych w dotyku tekstyliach. Wygraną tkaniną będzie welur, jest on nie tylko miękki, to dodatkowo perfekcyjnie odbija światło, przez co jest doskonały materiał do klasycznych wnętrz.

Powiązane