twoje wnętrza

Odświeżasz łazienkę? Najpierw poznaj najnowsze trendy!

Zobacz co jest teraz modne

Nie można zaprzeczyć, że łazienka jest jednym z pomieszczeń, na których powinniśmy skupić się na samym wstępie, jeśli stawiamy dom lub obmyślamy remont. Z racji tego, że trendy stale się zmieniają, należy zwrócić uwagę na parę najbardziej istotnych kwestii, o jakich trzeba pamiętać podczas wyboru wyposażenia łazienkowego. Najlepiej w tym celu zajrzeć do profesjonalnych sklepów, np. do Interkeram (Sulejówek, Halinów, Otwock)

Jakie kolory ceramiki i glazury są na topie?

Przede wszystkim istotna jest ogólna kolorystyka i dobór materiałów. Ostatnio niezwykle popularne stały się jednolite, ciemne barwy. Z pewnością będą odpowiadać one za świetny klimat pomieszczenia w połączeniu z kolorowymi umywalkami, które również w ostatnim czasie święcą triumfy popularności.

Krany i baterie – nie zaniedbaj tej kwestii

Należy zwrócić jednak uwagę również na kwestie funkcjonalne. Ważna będzie dobrej jakości armatura łazienkowa, która spełni wszystkie wymagania domowników. Wiele osób poleca ostatnio baterie Ferro oraz innych cenionych producentów – decydując się na ich nabycie, zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że jakość ich wykonania jest nie do przecenienia.

Wygodna wanna to doskonała inwestycja

Baterie to jednak nie wszystko. Kluczowe będzie także wybranie odpowiedniej wanny, o ile powierzchnia nam na to pozwala. Aktualnie największą popularnością cieszą się wanny wolnostojące, a więc takie, które bezpośrednio nie przywierają do ściany i nie wpasowują się w róg łazienki – mogą za to znaleźć miejsce na samym środku łazienki.

Powiązane