twoje wnętrza

Z jakiego materiału robi się leżaki?

Leżak jest meblem, który nierozłącznie kojarzy nam się z latem. W upalne dni spotykamy go prawie wszędzie – na plażach, deptakach, przed restauracjami czy w ogrodach naszych domów.

Leżaki są niesamowicie wygodne i to z ich perspektywy najczęściej łapiemy promienie słoneczne. Przez wzgląd na możliwość ustawienia wysokości można na nich relaksować się w dowolnych pozycjach.

Nadają się do czytania, drzemki, opalania, jak i zwyczajnego spędzania na nich czasu w miłym towarzystwie. W jaki sposób powstają leżaki? Z jakiego materiału?

Leżak z nadrukiem – wyraź siebie leżąc

Leżaki to zazwyczaj połączenie drewnianej(go) konstrukcji z dowolnym materiałem. Wersja najczęściej spotykana to gruba bawełna, którą nawleka się na przygotowaną wcześniej konstrukcje.

Tego typu leżaki regularnie spotykamy w różnego typu ogródkach restauracyjnych. Najczęściej naszym oczom w tego typu miejscach ukazuje się leżak z nadrukiem. Dzięki rozwiniętym metodom druku restauratorzy chmarnie nakładają swoje logo na tkaninę okalającą leżaki.

Dlatego też leżak z nadrukiem, który możemy zobaczyć szukając cienia w letnie dni, to często przy okazji reklama danej marki czy knajpy. Najchętniej korzystają z tego rodzaju zabiegu marketingowego dystrybutorzy napojów. Lokale czasem dostają tego typu leżaki od dostawców w zamian za ekspozycję.

Dzisiejsze drukarstwo jest zdolne by nadrukować na leżaku dowolne treści. Zatem nic dziwnego, że stosuje się je jako reklamę. Często producenci zamawiają ten mebel w większych ilościach, by maksymalnie zwiększyć swoją rozpoznawalność. Również dlatego, że leżaki drewniane hurt są tańsze niż pojedyncze egzemplarze.

Jak podejść do tematu organizowania drewnianych leżaków?

Choć drewniane leżaki kojarzą się przede wszystkim z branżą gastronomiczną to nie jest to problem samodzielnie zorganizować tego typu gadżet.

Wystarczy skontaktować się z jedną z nieodległych drukarni. Wiele z nich sprawnie realizuje tego rodzaju zlecenia. Możemy wtedy nadać naszemu meblowi spersonalizowanego charakteru. Jest to również ciekawy pomysł na prezent dla kogoś innego.

Co prawda, dużo tańsze, ze względu na ilość są leżaki drewniane hurt. Jednak w sprzedaży detalicznej, również możliwe jest zrobienie takowych przy relatywnie niskich kosztach.

Leżak z nadrukiem to, jak napomnknięto nie tylko wygodne siedzisko. To również ciekawy nośnik reklamowy, który może wesprzeć identyfikację naszego biznesu. Zwłaszcza dobrze spełnia się on przy typowo “letnich” biznesach. Oznaczone logiem przedmioty zawsze zostają w pamięci klientów na dłużej.

Leżak z nadrukiem – na co zwrócić uwagę?

Dobra drukarnia pomoże nam przejść przez proces tworzenia leżaków od początku do końca. Firmy najczęściej biorąc na swoje barki odpowiedzialność za cały cykl produkcji.

Możemy zatem liczyć, że nasz leżak z nadrukiem zostanie najpierw zaprojektowany przez grafika. Wybór identyfikacji graficznej pozwoli nam na uruchomienie druku.

Nadruki nanoszone są na właściwie przedtem wycięte kawałki tkaniny. Gdy całość jest gotowa, materiał można nawlec na drewno i cieszyć się wygodą. Leżak z nadrukiem staje się hitem ogródków piwnych i parasolek.

Powiązane